Promosyon Tişörtler

Promosyon tişörtler günümüzde pek çok şirket tarafından açılış, davet ve tanıtım organizasyonları gibi kalabalık etkinliklerde oldukça sık kullanılan giyim ürünleridir. Etkinliklerin yapılış amacına ve tarzına göre rengi ve modeli değişse de genelde şirketler aynı modelde tişörtleri tercih etmektedir. Bu modeller arasında en sık kullanılan v yaka, polo yaka ve yuvarlak yaka tişörtler olmaktadır. Bu tişörtler kişiyi sıkmaz ve kişiye rahat hareket etme imkanı sağlar. Özellikle de bu sebeple şirketlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alırlar. Müşterinin zevkine ve isteğine göre tişörtün rengi de değişebilmektedir. Firmamız bu konuda size pek çok senek sunarak tercihinize göre promosyon tişörtleri isteğinize sunuyor.

Promosyon Tişört Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Promosyon tişörtlerin renginin ve modelinin müşterinin isteğine göre değişiklik gösterdiğini söylemiştik. Bu renk ve modellerdeki değişim promosyon tişört fiyatları üzerinde de bazı oynamalar yapmaktadır. Promosyon tişört için seçilen renk ve model farklı fiyatları da beraberinde getirir. Ama biz yine de müşterilerimize en uygun ve avantajlı fiyatları sunuyoruz. Bu fiyatlar sizin için oldukça ekonomiktir. Hatta promosyon tişört alımında toplu alımların belirli oranlarda ekonomik anlamda daha avantajlı olduğu gözle görülür düzeydedir. Bu sebeple biz de müşterilerimize çoğu zaman toplu alımları öneriyoruz. İsteğe göre baskılı veya baskısız olabilecek bu tişörtler firmaların tanıtımının yapılmasında oldukça etkili olmaktadır.

Promosyon Tişörtlerin İmalatı

Promosyon tişörtler toplu olarak veya tek tek satılabilir. Fakat bize gelen siparişlerde göre biz daha çok toplu promosyon tişört imalatı yapıyoruz. Çünkü belirli bir sayıda tişört isteyen müşterilere en uygun teslimat günü vererek o güne kadar siparişleri yetiştirmek için büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Üstün kalite ile müşteri memnuniyetini hedef alarak müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunarak her türlü eleştiri ve önerileri değerlendirmeye alıyoruz. Bu sayede müşteri ile aramızda bir işbirliği gelişiyor ve bu şekilde ürün yapıldığı zaman tam müşterinin isteğine göre hazırlanmış oluyor. Yine de daha detaylı bilgi almak ve toplu satış fiyatlarını öğrenmek için firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir